"Двох дочок недавно відправляв навіть в монастир, але вони не змогли витримати суворого життя наречених Божих і через місяць втекли звідти", - з жалем відзначив виконавець.
Нагадаємо, що Костянтин Кінчев не раз здійснював сумісне турне разом з православним місіонером дияконом Андрієм Кураєвим.
Кілька років тому Кураєв і Кінчев відвідали міста Курган, Челябінськ і Єкатеринбург, а потім Україну. Перед початком кожного концерту лідер групи "Аліса" закликав своїх шанувальників на зустріч з Андрієм Кураєвим, після цього сотні молодих людей приходили послухати відомого православного богослова, що виступав при переповненому залі.
Самі Кінчев і Кураєв називали це "битвою за молодь". "Навернення Кінчева в православ`я і його свідоцтво про нашу віру означають в сто разів більше, ніж сто моїх лекцій", - сказав в одному з інтерв`ю Кураєв.
Він пояснив, що "коли люди бачать людину в рясі, вони вважають, що це просто його робота, що "попи на хліб заробляють". А думка людини, яка належить до світу рок-музики і, на перший погляд, далекий від Церкви, означає для тисяч молодих хлоп`ят, що слухають цю музику, набагато більше".
Лідер групи "Аліса" Костянтин Кінчев вважає, що рок-музика не може бути християнською або антихристиянською - все залежить від особи музиканта.
Рок поєднується з релігією так само, як будь-яка інша професія. Професія (тим більше, творча) - це форма, яку наповнює сенсом сама особа. Відповідно, якщо говорити про рок-музику, то не можна говорити про християнський рок або про рок антихристиянський. Таких не існує. Існують люди, що намагаються будувати своє життя ради Бога чи ж всупереч".